34. aukció
Orosz Gellért (1919-2002) Fénytörések, 1945
179

Orosz Gellért (1919-2002)

Fénytörések, 1945

Olaj, vászon, 49x39 cm
Jelezve jobbra lent: O.G.45.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft