3. Grafikai aukció
Erdély Miklós 1928-1986 Fércmű II.
124

Erdély Miklós 1928-1986

Fércmű II.

Litográfia, papír, 14 x 24,5 cm
Jelezve jobbra lent: ErdélyM
Jelezve balra lent: Fércmű II. 8 ?
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft