8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Sugár Gyula 1924-1991 Ferenciek tere, 1962
125

Sugár Gyula 1924-1991

Ferenciek tere, 1962

Olaj, vászon, 60 x 81 cm
Jelezve jobbra lent: Sugár 1962
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

a művész honlapján