74. Téli aukció
Kernstok Károly, aktok
171

Kernstok Károly (1873-1940)

Férfi aktok, 1911

Tempera, akvarell, szén, papír papírlemezen, 33,5 x 39 cm
Jelezve jobbra lent: 911 Kernstok Károly
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 000 000 Ft