35. aukció
Kmetty János (1889-1975) Férfi arckép
154

Kmetty János (1889-1975)

Férfi arckép

Olaj, papír, 45x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

58

Kmetty János (1889-1975)

Szentendre

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
173

Kmetty János (1889-1975)

Tabáni színes házak

Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft