64. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Férfi hátakt
158

Tornai Gyula (1851-1928)

Férfi hátakt

Olaj, papírlemez, 99x73,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tornai. Gy.
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva ¦ Presumably exhibited :

¦ Tornai Gyula gyűjteményes kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1917. március (4. tétel: Pihenés, vagy 29. tétel: Arab fiú, vagy 33. Könyöklő szerecsen címen)