12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Király Gábor kortárs aukció
87

Király Gábor (1979 -)

Férfi macskával

Olaj, vászon, 120 x 110 cm
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Király Gábor: Rezervátum. Virág Judit Galéria, Budapest, 2017. február 20. – március 18. (katalógus nélkül)