65. aukció (2020. december)
Király Gábor (1979 -) Férfi macskával
54

Király Gábor (1979 -)

Férfi macskával

Olaj, vászon, 120x110 cm
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 750 000 - 1 000 000 Ft