68. Aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Férfi monoklival
112

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Férfiportré monoklival

Olaj, vászon papírlemezen, 50,5 x 40 cm
Jelezve jobbra középen: Gulácsy
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft

– A művész ajándéka beregszászi első fokú unokatestvérének, Gulácsy Margitnak (férjezett nevén Horváth Mihálynénak) a festő ottléte alkalmából;
– később a Horváth-család tulajdonában.