40. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Férfi portré
121

Férfi portré

olaj, vászon, 60,5x50,5 cm
jobbra lent Mednyánszky
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft

korábban Wolfner József tulajdonában