33. aukció
Borsos József (1821-1883) Férfiarckép, 1845
43

Borsos József (1821-1883)

Férfiarckép, 1845

Olaj, vászon, 79x63,5 cm
Jelezve jobbra középen: J. Borsos 845, Felirat a hátoldalon: Name: Jos. Borsos aus Wien Leimgrube am Glacis Nr. 23. Gegenstand: Studienkopf Magántulajdon
Kikiáltási ár: 750 000 Ft