22. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Férfiportré
130

Réth Alfréd (1884-1966)

Férfiportré

Olaj, vászon, 84,5x70 cm
Jelezve balra fent: Réth
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft

Proveniencia: egykor Wolfner József, majd Pásztor Lajos tulajdonában