27. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Férfiportré
43

Rudnay Gyula (1878-1957)

Férfiportré

Olaj, vászon papírlemezen, 70x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 280 000 Ft