9. aukció
Steinacker Károly (1800-1873) Férfiportré, 1847
29

Steinacker Károly (1800-1873)

Férfiportré, 1847

Olaj, vászon, 30x25 cm
Jelezve balra lent: Steinacker 847.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft

28

Steinacker Károly (1800-1873)

Hölgy portréja

Kikiáltási ár: 180 000 Ft