7. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Férfiportré, 1885
109

Barabás Miklós (1810-1898)

Férfiportré, 1885

Olaj, vászon, 122x95 cm
Jelezve jobbra lent: Barabás M. 1885.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft