A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Nemes Lampérth József (1891-1924) Férfiportré, 1917
121

Nemes Lampérth József (1891-1924)

Férfiportré, 1917

Olaj, vászon, 56x44,5 cm
Jelezve balra lent: NLJ. 1917.