62. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Férfiportré, 1937
103

Nagy Oszkár (1883-1965)

Férfiportré, 1937

Olaj, vászon, 59,5x49 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 37 Hátoldalon ¦ On the reverse: Barátom Damchernek emlékül 938 január 23. Nagy Oszkártól
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft