28. aukció
Kassák Lajos (1887-1967) Férfiportré, 1948
111

Kassák Lajos (1887-1967)

Férfiportré, 1948

Olaj, papír, 30x22 cm
Jelezve jobbra lent: 48 Kassák
Kikiáltási ár: 700 000 Ft