55. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Férfiportré, 1955
44

Tóth Menyhért (1904-1980)

Férfiportré, 1955

Olaj, papír, 43x30,5 cm
Jelezve jobbra lent:: TM 55
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 100 000 Ft