18. aukció
Hincz Gyula (1904-1986) Férfiportré, 1964
16

Hincz Gyula (1904-1986)

Férfiportré, 1964

Olaj, vászon, 70,5x50,5 cm
Jelezve hátoldalon: Hincz Gy 1964
Kikiáltási ár: 550 000 Ft