12. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Férfiportré
118

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Férfiportré

Olaj, vegyestechnika, papír, 34x24,5 cm
Jelezve balra lent: MT.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft