12. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Férfiportré
147

Férfiportré

Olaj, vászon, 63x42,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 500 000 Ft

Hátoldalon: hagyatéki bélyegző 1919-ből és kézírással: „Leltározta Pálmai, Bécs 1919. májua hó 10. Mednyánszky hagyatékából.”