48. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Festék csendélet
168

Biai Föglein István (1905-1974)

Festék csendélet

Olaj, vászon, 70x101 cm
Jelezve balra fent: Biai Föglein István Hátoldalon autográf felirat: Biai Föglein István \\\\\\\\\\\\\\\\
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft