8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Bak Imre (1939-) Festmény II., 1969
33

Bak Imre (1939-2022)

Festmény II., 1969

Akril, vászon, 170 x 120 cm
Jelezve hátoldalon: Bak/69 Festmény II.
Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Becsérték: 50 000 000 - 70 000 000 Ft