18. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Festő a folyóparton, 1946
52

Szabó Vladimir (1905-1991)

Festő a folyóparton, 1946

Olaj, farost, 68x61 cm
Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir 946
Kikiáltási ár: 380 000 Ft