Festő a szabadban
Olaj, papírlemez, 44,5 x 68 cm
Jelezve középen lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft
¦ Molnos Péter: Scheiber Hugó. Festészet a jazz ritmusában.
Kieselbach Galéria, Budapest, 2014. 279.