33. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Festő és festőnő (Ketten), 1940-es évek eleje
19

Ámos Imre (1907-1944)

Festő és festőnő (Ketten), 1940-es évek eleje

Olaj, papír, 29x22,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ámos I. 1940
Kikiáltási ár: 850 000 Ft