63. aukció
Csók István (1865-1961) Festő és modellje, 1935 körül
195

Csók István (1865-1961)

Festő és modellje, 1935 körül

Olaj, fa, 65,5x81 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B.p.
Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
Becsérték: 5 500 000 - 7 500 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ L ‘Art Hongrois Moderne. Kunsthalle, Bern, 1944. január 22. – február 20., katalógus: 48.

¦ 150 éve született Csók István. Kuny Domonkos Múzeum, Tata, 2015. június -július

¦ 150 éve született Csók István. Kisfaludy Galéria, Balatonfüred, 2015. augusztus

¦ 150 éve született Csók István, Vörösmarty Színház, Székesfehérvár, 2015. szeptember

¦ 150 éve született Csók István, Gárdonyi Emlékház, Eger, 2015. október

¦ 150 éve született Csók István, Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum, Győr, 2015. december

¦ 150 éve született Csók István, Zsolnay Negyed, Pécs, 2016. január