13. aukció
Bruck Lajos (1846-1910) Festő és modellje
48

Bruck Lajos (1846-1910)

Festő és modellje

Olaj, fa, 37,5x45,5 cm
Jelezve balra lent: Bruck Lajos
Kikiáltási ár: 350 000 Ft