67. Aukció
Basch Andor (1885-1944) Festő műteremben, 1943
109

Basch Andor (1885-1944)

Festő műteremben, 1943

Olaj, rétegelt falemez, 73,5 x 92 cm
Jelezve jobbra középen: Basch 43
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft