7. aukció
Németh Miklós (1934-2012) Festő nyaralók között, 1963
139

Németh Miklós (1934-2012)

Festő nyaralók között, 1963

Olaj, papír, kartonon, 100x70 cm
Jelezve balra középen: VNMf 1963
Kikiáltási ár: 190 000 Ft

Kiállítva: Ernst Múzeum 2000. december. Németh Miklós festőművésznek, a Kornai Gyűjtemény anyagából rendezett retprospektív kiállításán.