30. aukció
Gruber Béla (1936-1963) Festőállvány, 1963
31

Gruber Béla (1936-1963)

Festőállvány, 1963

Pasztell, akvarell, karton, 41,5x30 cm
Jelezve jobbra lent: Gruber B. 1963
Kikiáltási ár: 480 000 Ft