27. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Festőállvány
130

Barcsay Jenő (1900-1988)

Festőállvány

Olaj, vászon, 37,5x33,5 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft