20. aukció
Góth Móric (1873-1939) Festőnő, 1917
72

Góth Móric (1873-1939)

Festőnő, 1917

Olaj, vászon, 46x38 cm
Jelezve balra lent: Góth M. 1917
Kikiáltási ár: 120 000 Ft