69. Tavaszi Aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Festőnő, 1942
142

Bernáth Aurél (1895-1982)

Festőnő, 1942

Olaj, vászon, 86 x 130 cm
Jelezve jobbra lent: BA
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 1942/86

Aukcionálva:

  • Bizományi Áruház Vállalat 8. Képaukció, 1963. szeptember, 10. tétel

  • Bernáth Aurél festőművész gyűjteményes kiállítása. Budapest, Ernst Múzeum, 1956-1957, 15. oldal
  • Dr. Kováts László műgyűjteményének kiállítása. Szeged, Móra Ferenc Múzeum, 1974. március 31. – május 1., kat. 11.

39

Bernáth Aurél (1895-1982)

Trencséni híd, 1928

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
157

Bernáth Aurél (1895-1982)

Margit híd, 1947

Kikiáltási ár: 850 000 Ft