17. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Festőnő, 1942
161

Bernáth Aurél (1895-1982)

Festőnő, 1942

Olaj, vászon, 86x130 cm
Jelezve jobbra lent: BA
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft