60. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Festőnő portréja
200

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Festőnő portréja

Olaj, vászon, 50,5x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 200 000 Ft

118

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Enteriőr

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft