13. aukció
Peterdi Gábor (1915-2001) Festőpalettás asztali csendélet
22

Peterdi Gábor (1915-2001)

Festőpalettás asztali csendélet

Olaj, vászon, 79,5x99 cm
Jelezve balra lent: Peterdi Paris