41. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Fésülködő nő, 1921
84

Szőnyi István (1894-1960)

Fésülködő nő, 1921

Olaj, vászon, 99,5x73 cm
Jelezve balra fent: Szőnyi 1921 Jelezve vakrámán: Szőnyi
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 4 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:

• Szőnyi István gyűjteményes kiállítása. ErnstMúzeum, Budapest, 1924. január,katalógus: 123. (Tükör előtt címmel)

• Kállai Ernő: Új magyar piktúra 1900 – 1925.Amicus, B