52. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Fésülködő Vénusz, 1953
115

Gadányi Jenő (1896-1960)

Fésülködő Vénusz, 1953

Olaj, vászon, 79x59 cm
Jelezve balra lent: Gadányi Jenő 953
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Kiállítva:‣ Gadányi Jenő (1896-1960) emlékkiállítása.Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1967. katalógus: 170. (Fésülködő címmel)‣ Gadányi Jenő emlékkiállítása.Miskolci Galéria, Miskolc, 1973. május 26 – július 1. katalógu