9. aukció
Koszta József (1861-1949) Fésülködő
78

Koszta József (1861-1949)

Fésülködő

Olaj, vászon, kartonon, 48,5x31 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft