45. aukció
Rátz Péter (1879-1945) Fiáker
12

Rátz Péter (1879-1945)

Fiáker

Olaj, vászon, 80x80 cm
Jelezve jobbra lent: Tagyasi R.P.
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 500 000 Ft