26. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Fiatal férfi lóval
18

Márffy Ödön (1878-1959)

Fiatal férfi lóval

Akvarell, papír, 29x37 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 200 000 Ft