54. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Fiatal férfi portréja
217

Batthyány Gyula (1887-1959)

Fiatal férfi portréja

Olaj, papírlemez, 69,5x47 cm
Jelezve jobbra középen: Batthyány
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft