56. aukció (2017 október)
Czóbel Béla (1883-1976) Fiatal férfi portréja, rózsaszín ingben, kék ruhában, 1972
155

Czóbel Béla (1883-1976)

Fiatal férfi portréja, rózsaszín ingben, kék ruhában, 1972

Olaj, vászon, 43x34,5 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Korábban a Dévényi-gyűjteményben

Kiállítva:Az esztergomi Dévényi Gyűjtemény, Balassa Bálint Múzeum, Esztergom, 1983. katalógus: 91.
Keresztmetszet a Dévényi-gyűjteményből, Duna Múzeum, Esztergom, 2004. december 14. k