Kortárs aukció 2019
Méhes Lóránt (1951- ) Fiatal festő a 70-es évekből, 2006
103

Méhes Lóránt (1951- )

Fiatal festő a 70-es évekből, 2006

Akril, vászon, 180,5x140 cm
Jelezve jobbra lent: Zuzu 2006
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 000 000 Ft

Méhes Lóránt Zuzu retrospektív kiállítása.

Ernst Múzeum, Budapest, 2007. augusztus 31. – szeptember 30.