57. aukció
Kiss Bálint (1802-1868) Fiatal fiú portréja, 1844
113

Kiss Bálint (1802-1868)

Fiatal fiú portréja, 1844

Olaj, vászon, 92x72 cm
Jelezve balra lent: Kiss 844
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 500 000 Ft