69. Tavaszi Aukció
Vörös Géza (1897-1957) Fiatal hölgy
138

Vörös Géza (1897-1957)

Fiatal hölgy

Olaj, vászon, 40,5 x 50,5 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 800 000 - 4 000 000 Ft