53. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Fiatal hölgy, 1922
95

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Fiatal hölgy, 1922

Olaj, vászon, 41x32 cm
Jelezve jobbra fent: Perlmutter 1922
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft