48. aukció
Vastagh György (1834-1922) Fiatal hölgy a patak partján
87

Vastagh György (1834-1922)

Fiatal hölgy a patak partján

Olaj, vászon papírlemezen, 25x18 cm
Jelezve balra lent: Vastagh Gy.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 92. árverés, 292. tétel